Kas yra būsto išperkamoji nuoma? Kaip tai veikia?

Būsto išperkamoji nuoma – įsigijimo būdas, kai išsirinkus norimą įsigyti būstą pirmiausiai sutartą laikotarpį jį nuomojatės, o pasibaigus šiam nuomos laikotarpiui turite teisę jį išsipirkti už likutinę kainą.

Kas mėnesį mokant išperkamosios nuomos įmokas dalis tų įmokų sumos yra įskaitoma kaip būsto išpirkimui kaupiama suma, t.y., šią sumą Jūs taupote. Jei pasibaigus išperkamosios nuomos laikotarpiui nusprendžiate būstą išsipirkti, šia suma yra mažinama pradinė būsto kaina. 

Mes išskiriame dvi kryptis t.y. Rent2Buy – ieškantiems laikino sprendimo pradinio įnašo sukaupimui arba laikotarpiui, kuriuo bandoma pasiskolinti iš banko bei Išperkamoji nuoma – tiems, kurie nori išsipirkti 100% buto vertės.

Pvz., jei buto kaina yra 100.000,00 EUR, o per 24 mėn. Sukaupėte 15.000 EUR, tuomet norint išsipirkti butą lieka sumokėti 85.000 EUR.  Sutarties pradžioje galite įmokėti bet kokį norimą pradinį įnašą (minimalus pradinis įnašas 5% būsto vertės) pvz.: 10.000 EUR – tokiu atveju Jums teliks sukaupti tik 5.000 EUR ir būsite pasiruošę kreiptis į banką dėl likusios dalies finansavimo. 

Būna situacijų, kai pradinį įnašą Pirkėjas jau turi sukaupęs, bet bankas vis dar nesutinka suteikti paskolos – įmokėkite pradinį įnašą, įsikelkite į norimą būstą ir mokėkite gerokai mažesnes mėnesines įmokas (tik nuoma) iki kol Jūsų finansinė padėtis taps tinkama bankui.

Daugiau apie tai galite sužinoti puslapyje: Kaip tai veikia?

Peržiūrėkite mūsų siūlomus būstus su išperkamąja nuoma

Peržiūrėkite pavyzdinį išperkamosios nuomos mokėjimo grafiką mūsų skačiuoklėje

Turite klausimų? Parašykite mums


Compare