Kaunas, Dainava, Pramonės pr., 3 kamb. būstas

Kaina: 65999 € (1.199,98 €/m²)

Rent2Buy

Pradinio inašo bankui kaupimas

Išsirinkite bet kurį būstą ir esant galimybei pradėkite jame gyventi per keletą dienų. Tai ne paskola, mes tiesiog administruojame santykius tarp būto pirkėjo ir pardavėjo.

Plačiau apie Rent2Buy

Išperkamoji nuoma

Pilnas būsto išsipirkimas be banko

Išsirinkite bet kurį būstą ir esant galimybei pradėkite jame gyventi per keletą dienų. Tai ne paskola, mes tiesiog administruojame santykius tarp būto pirkėjo ir pardavėjo.

Plačiau apie išperkamąja nuomą
Plotas:
55 m²
Kambarių sk.:
3
Baigtumas:
100% (Užbaigta statyba)
Metai:
1970
Aprašymas

3 k. butas , Kaunas, Dainava, Pramonės pr. Kaina: 55999 € (1018 €/m²) Parduodamas 3 k. butas strategiškai patogioje vietoje. Šalia kolegija, ugdymo įstaigos, prekybos centrai, ,,Urmo“ miestelis, poliklinika, sporto ir sveikatingumo klubai, grožio salonai, Dainavos ir Draugystės parkai. Butui priklauso didelis rūsys. Laiptinė su kodine durų spyna, naujos pašto dėžutės. Įstiklintas ir apšiltintas balkonas, kambario siena. Bute sudėtas natūralaus medžio parketas, medinės durys, plastikiniai langai, roletai. Sienos ir lubos išklijuotos natūralaus gipso dekoravimo elementais, dažytos, tapetuotos. Virtuvėje, vonioje – plytelės, lentelės. Renovuotas namo stogas, šiluminis mazgas. Atnaujinta laiptinė, įrengtas kiemo ir automobilių parkavimo aikštelės apšvietimas. Arti viešojo transporto sustojimai. Puikus susisiekimas tiek su miesto centru, tiek su kitais rajonais, oro uostu. Geras išvažiavimas į autostradą. Be tarpininkų!

Rinkitės bet kurį Lietuvoje parduodamą būstą!

Jei tarp mūsų rekomenduojamų būstų neradote nieko tinkamo sau, tuomet rinkitės bet kurį Lietuvoje parduodamą būstą - sužinokite daugiau. Taip pat, surasti būsta su išperkamąja nuoma, galime padėti ir mes - skaitykite plačiau.

Turite klausimų apie šį būstą? Parašykite mums!

Jūsų užklausa sėkmingai gavome!
Su Jumis susisieksime artimiausiu metu telefonu arba el. paštu.

Nuomos įmokos skaičiuoklė

Mėnesinė įmoka: 0
Kaupiamas pradinis bankui: 0
Pradinį įnašą sukaupsite per:
Turite klausimų? Susisiekite su mumis:

Compare