Kauno r. sav., Užliedžių k., Ilgoji g., 2 kambarių butas

Kaina: 39656 € (800,00 €/m²)

Rent2Buy

Pradinio inašo bankui kaupimas

Išsirinkite bet kurį būstą ir esant galimybei pradėkite jame gyventi per keletą dienų. Tai ne paskola, mes tiesiog administruojame santykius tarp būto pirkėjo ir pardavėjo.

Plačiau apie Rent2Buy

Išperkamoji nuoma

Pilnas būsto išsipirkimas be banko

Išsirinkite bet kurį būstą ir esant galimybei pradėkite jame gyventi per keletą dienų. Tai ne paskola, mes tiesiog administruojame santykius tarp būto pirkėjo ir pardavėjo.

Plačiau apie išperkamąja nuomą
Plotas:
49.57 m²
Kambarių sk.:
2
Baigtumas:
80% (Dalinė apdaila)
Aukštas:
2 iš 2
Metai:
2020
Šildymas:
Dujinis
Aprašymas

Šalia Nevėžio upės, ramioje ir žalioje Užliedžių dalyje vystomas naujas gyvenamųjų namų projektas „Nevėžio parko namai“. Naujame daugiabučių kvartale statomi trijų aukštų 6 namai, iš viso bus įrengta 96 butai. Pirkėjams siūlome rinktis 2 ir 3 kambarių butus su daline apdaila nuo 39,75 m² iki 78,45 m².

Privalumai:

  • A+ energinio naudingumo klasė;
  • Gamtos apsuptyje;
  • Sutvarkyta ir apželdinta projekto aplinka;
  • Aptverta terasa;
  • Vidiniame kieme įrengtos vaikų žaidimų aikštelės;
  • Erdvi automobilių stovėjimo aikštelė;
  • Telefonspynės;
  • Dujinis šildymas (grindinis).

Išplanavimas:

Ergonomiškas ir protingas butų išplanavimas, kur kiekviena detalė yra apgalvota ir neatsiejama namų dalis.
Pirmo aukšto butų gyventojai turės privačias terasas – sklypai aptveriami segmentine tvora, įrengiama impregnuota pušies medžio arba betoninių trinkelių terasa. Visuose antro ir trečio aukštų butuose įrengiami balkonai.

„Nevėžio parko namai“ – gražioje gamtos bei nuosavų namų apsuptyje, puikiai tinkantis šeimai, vertinančiai privatumą, asmeninę erdvę, nenutolstant nuo miesto gyvenimo. Namai statomi antroje namų linijoje nuo pagrindinės gatvės, todėl čia visada bus išskirtinai ramu. Aplinka, architektūriniai sprendimai ir efektyvus išplanavimas išpildys komforto ir gamtos harmonijos mieste ieškančio žmogaus lūkesčius.

Projekto teritorija sutvarkoma, išlyginamas sklypas, pasėjama veja, išklojamos trinkelės, automobilių stovėjimo aikštelė išasfaltuojama. Vienam butui priklauso 2 atviros automobilių stovėjimo vietos. Taip pat yra galimybė įsigyti garažą.

Šešių daugiabučių projekto statybos suplanuotos trimis etapais. Pirmojo etapo (namo nr. 56) statybų pabaiga planuojama 2020 IV ketv., antrojo etapo (namo nr. 62) – 2021 m. II ketv. Likę 4 namai bus baigti statyti iki 2022 metų pab.

Rinkitės bet kurį Lietuvoje parduodamą būstą!

Jei tarp mūsų rekomenduojamų būstų neradote nieko tinkamo sau, tuomet rinkitės bet kurį Lietuvoje parduodamą būstą - sužinokite daugiau. Taip pat, surasti būsta su išperkamąja nuoma, galime padėti ir mes - skaitykite plačiau.

Turite klausimų apie šį būstą? Parašykite mums!

Jūsų užklausa sėkmingai gavome!
Su Jumis susisieksime artimiausiu metu telefonu arba el. paštu.
Įmokos skaičiuoklė
Mėnesinė įmoka:
Pradinis įnašas:
Išperkamoji dalis:
Turite klausimų? Susisiekite su mumis:
8 (666) 11296

Mūsų rekomenduojami būstai

Aktyviai dirbame, kad galėtume Jums pateikti kuo daugiau būstų su galimybe juos įsigyti su išperkamąja nuoma. Šiuo metu siūlome Jums rinktis iš šių:

Compare