Palanga, Mokyklos g., 1 kambario butas

Kaina: 39800 € (1.730,43 €/m²)

Rent2Buy

Pradinio inašo bankui kaupimas

Išsirinkite bet kurį būstą ir esant galimybei pradėkite jame gyventi per keletą dienų. Tai ne paskola, mes tiesiog administruojame santykius tarp būto pirkėjo ir pardavėjo.

Plačiau apie Rent2Buy

Išperkamoji nuoma

Pilnas būsto išsipirkimas be banko

Išsirinkite bet kurį būstą ir esant galimybei pradėkite jame gyventi per keletą dienų. Tai ne paskola, mes tiesiog administruojame santykius tarp būto pirkėjo ir pardavėjo.

Plačiau apie išperkamąja nuomą
Plotas:
23 m²
Kambarių sk.:
1
Baigtumas:
100% (Užbaigta statyba)
Aukštas:
2 iš 4
Metai:
2020
Šildymas:
Aeroterminis
Aprašymas

Naujame projekte „Mano šventovė“ sukūrėme balansą tarp gyvenimo ir poilsio. Projektas prilygsta sintezei, kurioje susipina poilsiui skirtas būstas su įvairia infrastruktūra. Čia galima aktyviai ir poilsio režimu leisti laisvalaikį, ir tuo pačiu esant reikalui neatitolti nuo miestui būdingų kasdieninių veiklų, tokių kaip sportas, darbas, bei kitų poreikių pritaikytų įvairaus amžiaus žmonėms.

APARTAMENTAI
Poilsio apartamentai patogiai ir funkcionaliai išplanuoti. Visi jie turi balkonus, o pirmuose aukštuose įrengtos terasos, kuriose ryte galėsite neskubėdami gerti rytinę arbatą prieš pajūrio malonumus, ar vakarais leisti laisvalaikį su šeimą ir draugais.

Čia galite išsirinkti 1, 2 arba 3 kambarių apartamentus, kurių dydžiai nuo 19 iki 46 kv. m. Dauguma ~ 27 kv. m. Taip pat norui esant galima jungti ir turėti didesnius plotus.

Niekuo rūpintis nereikia, nes apartamentai bus pilnai įrengti (pilna apdaila):
– kambaryje sienas išdažysime.
– išvedžiosime elektros instaliaciją, sudėsime rozetes ir jungtukus.
– išvedžiosime silpnų srovių kabelius apsauginei signalizacijai, internetui ir kabelinei televizijai;
– virtuvės zonoje atvesime vamzdyną, liks tik virtuvę sumontuoti;
– vonios kambaryje sudėsime plytelės, įrengsime dušą ir kriauklę, tualetą, sumontuosime vandens čiaupus,
– pakabinsime boilerį karštam vandeniui;

Apartamentų šildymui ir šaldymui sumontuosime šilumos siurblius su oro kondicionieriais, kuriais užtikrinsite savo norimą temperatūrą namuose tiek šaltuoju metų laiku, tiek vasarą.

TERITORIJA
Visa projekto „Mano šventovė“ teritorija/landšaftas (1,6ha) bus pilnai sutvarkytas, gražiai apželdintas, įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, suoliukai, takeliai. Gražiai pašviesta teritorija vakarais džiugins gražiais vaizdais.

PRIVALUMAI
Išvažiuodami iš namų kur nors toliau mes paliekame susikurtą kasdienišką veiklą, pomėgius, sportą, darbą. Neretai sunku palikti nebaigtus darbus ar kasdienišką veiklą ir pomėgius. Todėl „Mano šventovė“ nutarėme padaryti sąlygas, artimas kasdieninio gyvenimo ritmui.
Čia bus įrengta sporto klubas, į kurį galėsite patekti 24val., įrengsime vaikų žaidimo kambarį, skalbyklą, darbo zoną (coworking) kur galėsite ramiai susitvarkyti savo darbus būnant toli nuo namų.

Jei nesinorės nutolti nuo namų, bet norėsis pasimėgauti saule ir vandeniu, projekto teritorijoje įrengsime baseiną su gultais ir pirtį pasimėgauti šiluma šaltesniu oru.

Mėgstantiems aktyvų laisvalaikį, įrengsime dvi pliažo tinklinio aikštelės, kur galima bus neišeinant iš teritorijos pažaisti tinklinį ar pliažo tenisą su draugais ir kaimynais.

Mėgstantiems gaminti įrengsime kepsninių zoną, kurioje galėsite išsikepti mėgiamą picą, mėsainį, ar pasigaminti savo skaniausią patiekalą.

BALTIJOS JŪRA
Vos už 900 metrų einant 12 min. pėsčiomis neskubėdami pasieksite platų Baltijos paplūdimį, kuris yra toliau nuo pagrindinio vasarotojų šurmulio, todėl ramiai galėsite pasimėgauti gamta ir jūros teikiamais malonumais. Iki jūros veda platus ir saugus pėsčiųjų takas.

Rinkitės bet kurį Lietuvoje parduodamą būstą!

Jei tarp mūsų rekomenduojamų būstų neradote nieko tinkamo sau, tuomet rinkitės bet kurį Lietuvoje parduodamą būstą - sužinokite daugiau. Taip pat, surasti būsta su išperkamąja nuoma, galime padėti ir mes - skaitykite plačiau.

Turite klausimų apie šį būstą? Parašykite mums!

Jūsų užklausa sėkmingai gavome!
Su Jumis susisieksime artimiausiu metu telefonu arba el. paštu.

Nuomos įmokos skaičiuoklė

Mėnesinė įmoka: 0
Kaupiamas pradinis bankui: 0
Pradinį įnašą sukaupsite per:
Turite klausimų? Susisiekite su mumis:

Mūsų rekomenduojami būstai

Aktyviai dirbame, kad galėtume Jums pateikti kuo daugiau būstų su galimybe juos įsigyti su išperkamąja nuoma. Šiuo metu siūlome Jums rinktis iš šių:

Compare