Vilnius, Aukštieji Paneriai, Baravykų g., 1 kamb. būstas

Kaina: 38000 € (1.117,65 €/m²)

Rent2Buy

Pradinio inašo bankui kaupimas

Išsirinkite bet kurį būstą ir esant galimybei pradėkite jame gyventi per keletą dienų. Tai ne paskola, mes tiesiog administruojame santykius tarp būto pirkėjo ir pardavėjo.

Plačiau apie Rent2Buy

Išperkamoji nuoma

Pilnas būsto išsipirkimas be banko

Išsirinkite bet kurį būstą ir esant galimybei pradėkite jame gyventi per keletą dienų. Tai ne paskola, mes tiesiog administruojame santykius tarp būto pirkėjo ir pardavėjo.

Plačiau apie išperkamąja nuomą
Plotas:
34 m²
Kambarių sk.:
1
Baigtumas:
100% (Užbaigta statyba)
Metai:
2019
Aprašymas

Parduodamas suremontuotas vieno kambario butas Vilniuje Kaina: 38000 € (1118 €/m²) Parduodamas vieno kambario, suremontuotas 34 kv. m. butas mūriniame name Aukštuose Paneriuose. Namo sienos apšildytos, sudėti nauji plastikiniai trijų stiklo paketų langai,
butas aukštomis lubomis, sudėta nauja santechnika, vanduo šildomas elektriniu boileriu, nauja elektros instaliacija, įrengtas įvadas elektriniam šilumos siurbliui, galima butą šildyti elektra arba kietu kuru, stovi originali koklinė krosnis, sudėtas kokybiškas laminatas, sienos dažytos pastelinėmis spalvomis.
Name dar du butai, kaimynai draugiški, namas randasi pušų apsuptyje, butui priklauso 10 arų žemės, geras privažiavimas, šalia viešojo transporto stotelė, parduotuvė, poliklinika.

Rinkitės bet kurį Lietuvoje parduodamą būstą!

Jei tarp mūsų rekomenduojamų būstų neradote nieko tinkamo sau, tuomet rinkitės bet kurį Lietuvoje parduodamą būstą - sužinokite daugiau. Taip pat, surasti būsta su išperkamąja nuoma, galime padėti ir mes - skaitykite plačiau.

Turite klausimų apie šį būstą? Parašykite mums!

Jūsų užklausa sėkmingai gavome!
Su Jumis susisieksime artimiausiu metu telefonu arba el. paštu.

Nuomos įmokos skaičiuoklė

Mėnesinė įmoka: 0
Kaupiamas pradinis bankui: 0
Pradinį įnašą sukaupsite per:
Turite klausimų? Susisiekite su mumis:

Mūsų rekomenduojami būstai

Aktyviai dirbame, kad galėtume Jums pateikti kuo daugiau būstų su galimybe juos įsigyti su išperkamąja nuoma. Šiuo metu siūlome Jums rinktis iš šių:

Compare