Kaip tai veikia?

Susipažinkite su išperkamosios nuomos paslauga, kurios pagalba padėsime Jums įvairiais aspektais, tokiais kaip konsultacijomis, būsto paieška, finansų planavimu, sutarties sudarymu su būsto pardavėju, o taip pat būsime kartu su Jumis visą sutarties laikotarpį. Išsirinkite bet kurį parduodamą būstą ir parodykite jį mums – mes jį įvertinsime ir suteiksime Jums atsakymą apie galimybę jį įsigyti išperkamosios nuomos būdu.

Jūsų patogumui supaprastinome išperkamosios nuomos sandorio procesą. Priklausomai nuo aplinkybių, procesas gali trukti nuo kelių dienų iki kelių savaičių. Visas procesas susideda iš šių etapų:

1. Būsto paieška

Greičiausiai jau esate apsvarstę ir priėmę sprendimą pirktį būstą ir greičiausiai jau esate apižiūrėję šiuo metu parduodamus būstus. Galimos trys būsto paieškos galimybės:

  • Išsirinkite būstą iš mūsų siūlomų būstų variantų
  • Išsirinkite bet kurį skelbimų portale esantį būstą
  • Jeigu neradote Jums tinkamo varianto - užpildykite paieškos užklausą ir pabandysime Jums padėti surasti namus pagal Jūsų poreikius.

2. Paraiškos pateikimas

Pateikite paraišką norimam butui ar namui įsigyti mūsų puslapyje. Prieš pateikiant paraišką, pasinaudodami Išperkamosios nuomos skaičiuokle, įsivertinkite šiuos aspektus:

  • Ar ketinate kažkada kreiptis į banką? Jeigu taip, tai kada?
  • Jeigu neketinate kreiptis į banką - kuriam laikotarpiui norite pilnos išperkamosios nuomos?
  • Kokio pradinio įnašo reikalauja bankas (jei skolinatės iš banko)?

3. Sandorio sudarymas ir sutarties pasirašymas

Suderinus visas sutarties sąlygas pasirašysime nuomos su atpirkimo teise sutartį. Sutartis nėra tvirtinama pas notarą, todėl procedūra vyksta gana sparčiai. Kai sutartis bus pasirašyta - beliks sulaukti pirmos įmokos ir galite pradėti kraustytis į naujus namus.

4. Įsikėlimas gyventi

Sutartis pasirašyta, pirma įmoka sumokėta - nebelieka jokių kliūčių įsikėlimui į naują būstą. Gausite raktus bei reikiamas instrukcijas. Galite pradėti gyventi nedelsiant!

Turite klausimų? Parašykite mums

Kokia Jūsų svajonių būsto kaina?

Eur

Compare