Kaip tai veikia?

Susipažinkite su išperkamosios nuomos paslauga, kurios pagalba padėsime Jums įvairiais aspektais, tokiais kaip konsultacijomis, būsto paieška, finansų planavimu, sutarties sudarymu su buto pardavėju, o taip pat būsime kartu su Jumis visą sutarties laikotarpį. Išsirinkite bet kurį parduodamą būtą ir parodykite jį mums – mes jį įvertinsime ir duosime Jums atsakymą apie galimybę jį įsigyti išperkamosios nuomos būdu.

Jūsų patogumui supaprastinome išperkamosios nuomos sandorio procesą. Priklausomai nuo aplinkybių, procesas gali trukti nuo kelių dienų iki kelių savaičių. Visas procesas susideda iš šių etapų:

1. Buto paieška

Greičiausiai jau esate apsvarstę ir priėmę sprendimą pirktį butą ir greičiausiai jau esate apsižiūrėję šiuo metu parduodamus butus. Galimos trys buto paieškos galimybės:

  • Išsirinkite butą iš mūsų siūlomų butų variantų
  • Išsirinkite bet kurį skelbimų portale esantį butą
  • Jeigu neradote Jums tinkamo varianto - Užpildykite paieškos užklausą ir pabandysime Jums padėti surasti butą pagal Jūsų poreikius.

2. Paraiškos pateikimas

Pateikite paraišką norimam butui įsigyti mūsų puslapyje. Prieš pateikiant paraišką, pasinaudodami Išperkamosios nuomos skaičiuokle, įsivertinkite šiuos aspektus:

  • Ar ketinate kažkada kreiptis į banką? Jeigu taip, tai kada?
  • Jeigu neketinate kreiptis į banką - kuriam laikotarpiui norite pilnos išperkamosios nuomos?
  • Kokį pradinį įnašą galite mokėti?
  • Kokio pradinio įnašo reikalauja bankas (jei skolinatės iš banko)?

3. Sandorio sudarymas ir sutarties pasirašymas

Suderinus visas sutarties sąlygas pasirašysime Jūsų sąlygas atitinkančią trišalę terminuotą sutartį. Sutartis nėra tvirtinama pas notarą, todėl procedūra vyksta gana sparčiai. Kai sutartis bus pasirašyta Pirkėjo, Pardavėjo ir BePradinio.lt - beliks sulaukti pirmos įmokos ir Pirkėjas gali pradėti kraustytis į butą.

4. Įsikėlimas gyventi

Sutartis pasirašyta, pirma įmoka sumokėta - nebelieka jokių kliūčių įsikėlimui į naują butą. Iš Pardavėjo gausite raktus bei reikiamas instrukcijas. Galite pradėti gyventi nedelsiant!

Įmokos skaičiuoklė
Mėnesinė įmoka:
Pradinis įnašas:
Kaupiamoji dalis:

Compare