Kaip tai veikia?

Susipažinkite su išperkamosios nuomos administravimo paslauga, kurios pagalba padėsime Jums nedelsiant pradėti gyventi išsirinktame būste. Jei nerandate būsto, kurio išperkamosios nuomos sąlygos Jus tenkintų, mes Jums padėsime tokį surasti!

Rekomenduojami būstai

Jūsų patogumui supaprastinome išperkamosios nuomos sandorio procesą. Priklausomai nuo aplinkybių, procesas gali trukti nuo 1 iki 5 darbo dienų. Visas procesas susideda iš šių etapų:

1. Būsto paieška

Tarp mūsų siūlomų būstų arba savo partnerių esančiuose pasiūlymuose ieškome Jums tinkamo būsto, kurį galima įsigyti išperkamosios nuomos būdu. Galimas variantas išsirinkti bet kurį skelbimų portale esantį būstą ir kreiptis į Pardavėją dėl išperkamosios nuomos, tačiau patirtis rodo, kad paieškas reikėtu pradėti nuo mūsų siūlomų būstų. Jeigu visdėlto neradote Jums tinkamo varianto - Užpildykite paieškos užklausą ir pabandysime Jums padėti surasti būstą pagal Jūsų poreikius.

2. Paraiškos pateikimas

Pateikite paraišką norimam būstui įsigyti mūsų puslapyje. Išperkamosios nuomos skaičiuoklėje pasirinkite norimo būsto kainą ir išperkamosios nuomos laikotarpį. Skaičiuoklės apačioje matysite pradiniam įnašui kaupiamą sumą ir mėnesinę įmoką.

3. Sąlygų suderinimas

Šiame etape preliminarios išperkamosios nuomos sąlygos galutinai suderinamos tiek su Pirkėju, tiek su Pardavėju. Sandorio sąlygos nustato nuomos mokestį, sutarties terminą, galutinę būsto kainą bei taikomus mokesčius. Susisieksime su Jūsų pasirinkto būsto savininku ir patvirtinsime, jog būstas vis dar yra laivas, nurodytos sąlygos galioja ir nedelsiant pradėsime sandorio sudarymą ir sutarties pasirašymą.

4. Sandorio sudarymas ir sutarties pasirašymas

Suderinus visas sąlygas pasirašysime Jūsų sąlygas atitinkančią trišalę terminuotą sutartį. Sutartis nėra tvirtinama pas notarą, todėl procedūra vyksta gana sparčiai. Kai sutartis bus pasirašyta Pirkėjo, Pardavėjo ir BePradinio.lt - beliks sulaukti pirmos įmokos ir Pirkėjas gali pradėti kraustytis į būstą. Būsto nuosavybės teisė iki trišalės sutarties įvykdymo priklausys Pardavėjui, o po to Pirkėjas įgauna pirmumo teisę įsigyti būstą, t.y. Pirkėjas gali kreiptis į banką dėl paskolos būstui ir tapti jo savininku.

5. Gyvenimo pradžia

Sutartis pasirašyta, pirma įmoka sumokėta - nebelieka jokių kliūčių įsikėlimui į naują būstą. Iš Pardavėjo gausite raktus bei reikiamas instrukcijas. Galite pradėti gyventi nedelsiant!

Išperkamosios nuomos skaičiuoklė

Planuojamo įsigyti būsto kaina
Terminas, per kurį būtų sukauptas pradinis įnašas

Compare