Pardavėjams ir NT vystytojams

  • Papildomos pajamos iš buto nuomos
  • Papildomas galimų pirkėjų srautas
  • Paprastas procesas be jokios rizikos
  • Galima PVM lengvata NT vystytojams
  • Galimybė vystytojams gauti papildomą finansavimą

Vieninteliai Lietuvoje

Esame vienintelis Lietuvoje NT pardavimo kanalas, orientuotas tik į išperkamosios nuomos / "Rent2Buy" modelį. Išperkamosios nuomos modelis leidžia ne tik pasiekti didesnę pirkėjų auditoriją, bet ir gauti papildomų pajamų iš buto nuomos.

Nuoma 4 - 8%

Visiems išperkamosios nuomos butai išperkamosios nuomos terminui išnuomojami su 4-8% metinėmis palūkanomis skačiuojant nuo viso buto kainos (neskaitant pradinio įnašo). Nuoma mokama kas mėnesį kartu su kaupimo sumą.

Galime nupirkti butą

Turime galimybę pilnai arba dalinai išpirkti Jūsų parduodamą butą. Užpildykite apačioje esančią formą, pateikite visą būtiniausią buto informaciją ir mes įvertinsime tokią galimybę. Sprendimą pateikiame per kelias darbo dienas.

Galimas finansavimas

Turime galimybę finansuoti naujos statybos butus visą išperkamosios nuomos laikotarpį (su įkeitimu). Galimas finansavimas siekia iki 50-70% tos dienos buto vertės. Procesas greitas ir paprastas. Minimalus laikotarpis 6 mėnesiai.

Parduokite savo butą su išperkamąja nuoma

Jei turite butą ir norite jį parduoti išperkamosios nuomos būdu - užpildykite šią formą. Įvertinę Jūsų butą mes su Jumis susisieksime.

Kokia Jūsų svajonių būsto kaina?

Eur

Compare