Pardavėjams ir NT vystytojams

  • Papildomos pajamos iš būsto nuomos
  • Papildomas galimų pirkėjų srautas
  • Paprastas procesas be jokios rizikos
  • Galima PVM lengvata NT vystytojams
  • Galimybė vystytojams gauti papildomą finansavimą
Parduoti dabar

Vieninteliai Lietuvoje

Esame vienintelis Lietuvoje NT pardavimo kanalas, orientuotas tik į išperkamosios nuomos / "Rent2Buy" modelį. Išperkamosios nuomos modelis leidžia ne tik pasiekti didesnę pirkėjų auditoriją, bet ir gauti papildomų pajamų iš būsto nuomos.

Nuoma 4 - 8%

Visiems išperkamosios nuomos būstai išperkamosios nuomos terminui išnuomojami su 4-8% metinėmis palūkanomis skačiuojant nuo viso būsto kainos (neskaitant pradinio įnašo). Nuoma mokama kas mėnesį kartu su kaupimo sumą.

Galime nupirkti bustą

Turime galimybę pilnai arba dalinai išpirkti Jūsų parduodamą būstą. Užpildykite apačioje esančią formą, pateikite visą būtiniausią būsto informaciją ir mes įvertinsime tokią galimybę. Sprendimą pateikiame per kelias darbo dienas.

Galimas finansavimas

Turime galimybę finansuoti naujos statybos būstus visą išperkamosios nuomos laikotarpį (su įkeitimu). Galimas finansavimas siekia iki 50-70% tos dienos būsto vertės. Procesas greitas ir paprastas. Minimalus laikotarpis 6 mėnesiai.

Parduokite savo būstą su išperkamąja nuoma

Jei turite būstą ir norite jį parduoti išperkamosios nuomos būdu - užpildykite šią formą. Įvertinę Jūsų būstą mes su Jumis susisieksime.

Išperkamosios nuomos skaičiuoklė

Planuojamo įsigyti būsto kaina
Terminas, per kurį būtų sukauptas pradinis įnašas

Compare